makijaż - tydzień pierwszy - od czego zaczęłam?


Makijaż nie był nigdy moją mocną stroną, chociaż jakby nie patrzeć - bez makijażu nigdy nie wychodzę z domu :). Nie chodzi jednak o taki makijaż pełnowartościowy - z różem, pudrem, cieniami, szminkami, tuszami, kreskami na powiekach i wieloma innymi składowymi.

Mój makijaż przeważnie wygląda podobnie - krem, podkład, fluid, tusz do rzęs, szminka. Codzienny, szybki, wyglądający naturalnie i bez tworzenia maski.
Taki skromny makijaż od lat był wynikiem mojej intensywnej pracy, która ciągle była na wysokich obrotach (teraz też jest, ale doświadczenie jest inne, więc inaczej każdy dzień wygląda :) ). 

Z największymi nowościami kosmetykowymi byłam ostatni raz na bieżąco - w liceum. Teraz uczę się wszystkiego na nowo. Kiedy ktoś zapytałby mnie o wszystkie kwestie zawodowe czy komputerowe - z tym jestem na bieżąco, ale z kosmetykami dotyczącymi makijażu - niestety.

Zatem, aby zobaczyć jakie trendy makijażowe się teraz sprawdzają i jakich produktów używać, aby sprostały oczekiwaniom, zaczęłam przeglądać vlogi youtuberek. Z nich wybrałam jedną, która przez to, że jest naturalna, opowiada naturalnie, a jej makijaże są wręcz przepiękne, postanowiłam uczyć się makijażu własnie od niej i inspirować się zestawieniami, żebym i ja mogła tak cudnie wyglądać :)

Polecam kanał Nataliebeautyyy TUTAJ, a na koniec swojej metamorfozy, mam nadzieję, że takie makijaże będę robić perfekcyjnie i szybko :)


Na tą chwilę się szkolę z filmików, poznaje produkty, które są na rynku i przygotowuje się do ich stopniowego skumulowania.
Na razie wykorzystuje to co mam i maluje się, maluje i maluje, aż malowanie siebie wejdzie mi w nawyk i będzie zajmować chwilę :)

Jeżeli znacie i używacie kosmetyków wartych polecenia, to chętnie je poznam. Piszcie w komentarzach czego używacie, jak się sprawdza, jaką ma cenę. W miarę możliwości będę próbować, aby wybrać coś idealnego dla siebie :) Jak wy rozpoczęłyście swoją przygodę z makijażem?

Komentarze