spacer z aplikacją - aplikacje, z których korzystam na co dzień


Kiedy chce się zmienić coś w swoim życiu, warto jest zmienić wszystko. 
Większość z Nas z łatwością zmienia sprzęty i telefony, ale już mało kto uzupełnia je dodatkowymi aplikacjami.

Telefony mają coraz większą pojemność i coraz lepsze parametry dźwiękowo - fotograficzne. Pozwala to na rozwój aplikacji i wszelkich dodatków, o który wielokrotnie możemy nawet nie wiedzieć.

Ostatnio w ten sposób dotarłam do wielu aplikacji związanych z instagramem. Dawniej szukałam przede wszystkim aplikacji związanych z kwestiami biznesowymi. Teraz, kiedy postanowiłam myśleć o sobie, szukałam ciekawych aplikacji, które będą przeliczać intensywność mojego trybu życia. 

Mam dwie ulubione, które są przy mnie każdego dnia.

Jedna była dodana już do mojego telefonu, czyli do LG G4 - LG Health i wylicza wszystkie kroki, które robię w ciągu dnia.
Drugą ściągnęłam ze względu na dużo pozytywnych recenzji - Runkeeper - która nie jest tylko dla biegaczy. Można w niej sprawdzać trasę i czas spaceru, jazdy na rowerze, biegania, Nordic Walkingu, jazdy na łyżwach, rolkach, nartach a nawet płynąc łódką. Warto ściągnąć tą aplikacje i spróbować z niej korzystać w swoich aktywnościach. Gdyby aplikacja dotyczyła tylko biegów, zapewne bym jej nie ściągnęła. Jednak spacery z psem, chęć nauki jazdy na rolkach i myśl o tym by wrócić do jazdy na rowerze zdopingowały mnie do korzystania również z niej. 

A Wy, jakich aplikacji używacie w swoim codziennym życiu? 

Komentarze