17 dni do moich imienin :D czyli... - ciekawe POMYSŁY na PREZENT


Dzisiaj postanowiłam napisać co nieco na temat prezentów. Już niebawem bowiem będę miała imieniny, a można powiedzieć, że już teraz nieco odczuwam nadchodzący wielkimi krokami ten mój wyjątkowy dzień :D


Tak się składa, że ja świętuje dokładnie raz na pół roku. Dzieję się tak, bo urodziłam się w styczniu, a urodziny Anny wypadają 26 lipca - nie zapomnijcie, bo to jedyne, oficjalne i najważniejsze imieniny Anny w całym roku i nie ma drugich takich. Jak zapomnicie w tym dniu o Aniach, to one to zapamiętają, bo nie obchodzą swoich imienin żadnego innego dnia (mimo, że jest kilka takich mniej znaczących dat pod to imię).

Ale, aby nie odbiegać od tematu, przejdę do meritum, czyli do pomysłów na prezent.

Wielokrotnie przeszukując internet w poszukiwaniu czegoś oryginalnego na prezent dla innych, muszę przyznać, że sama również z przyjemnością chciałabym dostać takie prezenty, jak te, które zaprezentuje Wam poniżej. Jeden z Nich otrzymałam i muszę przyznać jedno - są na tyle ciekawe, oryginalne i są niespodziewane, że za każdym razem zapamięta się je na długo.

1) prezent, który sama kiedyś otrzymałam to - chocolatissimo - czyli czekoladki dedykowane konkretnej osobie o konkretnej treści czy formie. Długo się wstrzymywałam, żeby je zjeść, tylko dlatego, że szkoda mi było je stracić ;) ale są pyszne, a oprawa czekoladek naprawdę jest przygotowana i dopięta na ostatni guzik.

2) pocztabalonowa - natrafiłam na nią przez zupełny przypadek i muszę przyznać, że jestem zachwycona taką formą niespodzianki. Nigdy nie zapomnę jak to ja robiłam takie urodzinowe niespodzianki innym. Balony ukryte w samochodzie z rozpisanymi życzeniami, albo rozsypane w całym domu robiły na solenizantach wrażenie. Sama bym chętnie dostała przesyłkę z takimi balonami. Mocno by mnie to ucieszyło, bo bardzo lubię takie spektakularne zaskoczenia :)

3) birthdaybox - kolejny świetny pomysł na prezent. Jestem bardzo ciekawa co dokładnie w Nim jest, bo są to pudełka niespodzianki. Do końca nie można przewidzieć co będzie się kryło w pudełku, więc to to co lubię najbardziej - pozytywne zaskoczenie :)

4) poczta kwiatowa - znana wszystkim, choć uważam, że nadal bardzo mało popularna. Wydaje mi się, że Panowie w dzisiejszych czasach mocno idą na łatwiznę, uważając, że jeden kwiatek dla kobiety wystarczy i nie chcą się wykosztowywać, więc to duży błąd, że nie mają odwagi zakupywać bukietów kwiatów i robić takich nietypowych niespodzianek właśnie wysyłając ich pocztą. Która z Pań, nawet bez okazji, nie marzy o koszu kwiatów stojącym pod drzwiami Naszych domów :) Któraś z Pań by pogardziła taką niespodzianką?

5) wyjątkowyprezent.pl - świetny, współczesny sposób na zrobienie komuś prezentu na miarę realizacji marzeń. Prezenty są tańsze niż w normalnym wydaniu, a do tego szeroka gama prezentowych propozycji pozwala wybrać coś zarówno dla Pań jak i Panów. Zresztą oferta prezentów będących nietypowymi przeżyciami nie musi wcale być skierowana do kogoś bliskiego. Przecież takie prezenty możemy robić sobie także samodzielnie i wyznacznikiem nie jest prezent od innej osoby.

6) shinybox.pl - pełnowartościowe zestawy z kosmetykami. W świecie kosmetyków mamy ogromną ilość i wybór produktów dla siebie. Często aż może zakręcić się od Nich w głowie. Jednak jeżeli nie sprawdzimy wielu kosmetyków, jak możemy znaleźć te dla Nas najodpowiedniejsze? Shiny Box to rozwiązanie, które również zaskakuje. Ukrywa w sobie bowiem zestaw kosmetyków - niespodziankę i umożliwia przetestowanie produktów, których możemy nie mieć okazji wypróbować. Taki prezent, to na pewno nie lada zaskoczenie dla odbiorcy, a jednocześnie Nasza pewność, że prezent będzie kosmetycznym zaskoczeniem.

7) jakapaka.pl - to kolejna paczka niespodzianka. W tym przypadku możemy jednak w paczce dostać kompletnie nieprzewidywalne rzeczy. Wydaje mi się, że jest to świetne rozwiązanie przede wszystkim na kluczowe rocznice urodzinowe i inne, bo prezent w środku może być bardzo humorystyczny, więc dobrze jest skierować go do osób potrafiących podchodzić do życia humorystycznie :)

8) health-box.pl - ostatni typ prezentu, który wydaje mi się ciekawym rozwiązaniem na prezent. Tym razem jest to box ze zdrowymi produktami. Mimo, że boxy można zamówić jedynie dla siebie sądzę, że jest to dobre rozwiązanie dla smakoszy, koneserów smaków, fit osób i ludzi należących do wegetarianów, weganów i wszystkich tych, którzy chcą coś zmienić w swoim trybie żywieniowym. Kiedy wiemy, że solenizant czy solenizantka są mocno ukierunkowani na zdrowy tryb życia, na pewno ucieszą się z takiej wartościowej przesyłki.

Osobiście, miałam możliwość otrzymać tylko jeden z powyższych prezentów - czekoladki, ale wielokrotnie szukając czegoś oryginalnego dla innych udało mi się wyszukać właśnie tak oryginalne pomysły na prezenty. Mimo, że nie mogę o nich za wiele powiedzieć od tej strony otrzymanego prezentu, to sądzę, że wiele osób, tak jak i ja, będzie Nimi na tyle zaciekawiona, aby kiedyś taki prezent sobie zrobić.

Moje imieniny już niebawem i z tą okazją wiele się rzeczy dzieję w tym czasie, więc lipcowe wpisy na blogu również będą się do Nich poniekąd odnosić.
Skoro rok dla siebie, to rok dla siebie - miesiąc imienin również musi być wyjątkowy ;)

A jak Wy spędzacie najczęściej swoje urodziny i imieniny? Ktoś z Was otrzymał kiedyś prezent na tyle wyjątkowy by pamiętać go przez całe życie? Ktoś Was pozytywnie zaskoczył w tym względzie? :) Piszcie śmiało w komentarzach :)

Komentarze