letnia stylizacja - kwiatowa sukienka i pastelowe barwyW tym roku modne są wszelkiego rodzaju wzory. Przodują oczywiście motywy kwiatowe oraz grafiki wręcz 'rozlane' na całym materiale.


Jednak ja swoje kwiatowe stylizacje nosiłam już w ubiegłym roku i już wtedy wzbudzałam nie lada zainteresowanie, tym bardziej, że kwiatowy motyw nie był popularny, a dominowały jedynie pastele.

Ubiegłoroczne lato nie pozwoliło mi jednak w pełni cieszyć się letnią stylizacją sukienki i miałam ją na sobie może kilka razy. Tak ją jednak lubię - ze względu na jej zwiewność i odkryte ramiona - równie dominujący motyw tego roku - że grzechem by było nie wykorzystać jej tego lata, kiedy idealnie wkomponowała się w tegoroczne trendy.

W tej stylizacji mam sukienkę, którą niestety nie pamiętam gdzie kupiłam, a nie ma metki bo ją odcięłam - ojjj żałuje :)
Do tego ubrałam marynareczkę w kolorze błękitnym - bardzo wygodną i pasującą do wielu stylizacji, kupioną w New Yorkerze (tak, z tej marki mam wiele rzeczy, bo po prostu dobrze w Nich wyglądam i odpowiada mi w Nich elegancki styl połączony z luźnym, swobodnym stylem i kreatywnym designem - idealne dla mojego kreatywnego umysłu :) )

Na zdjęciu widać również LG G4, którym robię zdjęcie i lustro Jysk  (o których wspominałam we wcześniejszych postach). Do tego widać fragment smyczki Florki i samą Florkę, bo właśnie szykowałyśmy się na spacer :)

A Wy czujecie lato mimo tych ciągłych zmian pogody? A może wolicie poczekać na prawdziwe upały?

Komentarze