nordic, czyli szybka przekąska szczególnie dla zapracowanych


Kiedy przez lata działałam na bardzo wysokich obrotach moje odżywianie wyglądało okropnie. 

Ciągle kupowanie czegoś w biegu, niezdrowego, przeważnie szybko zaspokajającego głód, powodowało, że zamiast dostawać energii i utrzymywać stan swojej sylwetki, moja figura zmieniała się na niekorzyść. Hamburgery, hot-dogi na stacjach benzynowych, zupki chińskie, do tego mnóstwo kawy, a niekiedy także energetyki, aby mieć siłę by wykonać wszystkie zlecenia, którymi się zajmowałam (tak tak, mając swoją firmę pracuje się więcej niż 8 godzin, standardowo jest to czasami 16-18h dziennie ;) ).


Teraz dlatego pracuje nad swoją metamorfozą po tych trudnych, wyczerpujących latach, i gdyby niektóre produkty istniały wcześniej lub były tak mocno promowane jak te zdrowsze - cofnęłabym czas i sięgała po takie produkty jak nordic.

W tamtych intensywnych latach, nawet nie widziałam co to znaczy - owsianka.
Teraz, bez dobrej owsianki nie mogłabym żyć :) Tak bardzo ja lubię :)

Nordic proponuje owsianki błyskawiczne, a ja poznałam błyskawiczną owsiankę na see bloggers.

Korzystając z możliwości uczestniczenia w śniadaniu przygotowanym przez markę Łowicz w dniach festiwalu, zjadłam pyszną owsiankę z jogurtem naturalnym i malinami i sięgnęłam po owsiankę nordic, która miała mnie wesprzeć smakowo w podróży.

Tego jednak dnia byłam tak przejedzona, że owsianka dojechała ze mną do domu i umiliła mi dzień po powrocie, urozmaicając moje śniadanie - a wręcz je zastępując.

Szybkość przygotowania tak bardzo mi się spodobała, że stwierdziłam - to idealny produkt dla mnie. Produkt na każdy mój intensywny dzień, więc na każdy intensywny dzień bardzo aktywnych osób. I nie chodzi tu o aktywność stricte fizyczną, ale raczej taką - zawodowo - osobistą, dla osób, które lubią żyć pełnią życia i nie potrafią 'nic nie robić ' :)

Z marką nordic nie zdążyłam porozmawiać ani pobawić się konkursowo na see bloggers, ale mam nadzieję, że będę miała jeszcze kiedy taką okazję. 
Smakowo spróbowałam owsiankę błyskawiczną z truskawką, więc muszę spróbować jeszcze inne.

A Wy jedliście już błyskawiczne owsianki? Co o nich uważacie i czy znacie markę nordic? 
Komentarze