Tran Quini i naturalna energia po See Bloggers


Z napojami tran quini pierwszy raz spotkałam się na See Bloggers. Początkowo myślałam, że to napoje energetyczne i jak mniemam dużo osób również mogło tak myśleć.
Często bowiem kojarzy się napoje w puszkach jako energetyki, albo napoje gazowane, a ja wielokrotnie przekonałam się, że nowości w kwestiach napojów w puszce mogą naprawdę zaskoczyć.

Możemy spotkać się spotkać z napojami mlecznymi, herbatami mrożonymi, a nawet napojami smakowymi opartymi na wodzie, własnie w opakowaniach puszek.

Puszki mają to do siebie, że ciekawie wyglądają wizualnie, graficznie, można je łatwo przewozić, przechowywać i ustawiać, a przede wszystkim są na raz, czyli maja odpowiednią pojemność do wypicia, aby zaspokoić pragnienie.

Kto nie znał Tran Quini tak jak i ja, może również pozytywnie się zaskoczyć. Są to napoje oparte na naturalnych składnikach, które uspokajają. Oczywiście, aby nie działały na Nas tylko odprężająco i nie powodowały przyśnięcia w nieoczekiwanych warunkach, mają w sobie dodatek pobudzający.
Jednak to nie on jest tu najważniejszy, bo napój jak sam opis wskazuje jest napojem relaksującym.

Do pracy, po pracy - idealne w stresujących sytuacjach.
Wypiłam wszystkie i mam swoich ulubieńców - zielony i niebieski to smaki godne polecenia przeze mnie, chociaż czerwony i pomarańczowy umiliły mi poranek w hotelu kiedy byłam w Gdyni i też nie mogę na nie narzekać :)

Dzięki Tran Quini już wiem w co się uzbroić kiedy czeka mnie trudny dzień. A takich dni w moim życiu bywa wiele, więc wyciszenie to jak plaster na moją duszę :) i co najważniejsze - nie pobudza, więc serce nie wali jak oszalałe, a wycisza i sprzyja dobremu samopoczuciu.

Lubię próbować nowe smaki, a Wy?


Komentarze

Publikowanie komentarza

POPULARNE POSTY

efekty ćwiczeń z Ewą Chodakowską po 3 tygodniach

dlaczego zaczęłam traktować ludzi z wzajemnością?

Efekty ćwiczeń - porównanie pierwsze - po miesiącu

Kiedy nie ma z kim porozmawiać

Biotyna, czyli jak zaczęłam inaczej ratować włosy?

Tusz bez efektu PANDY ;) - idealny przyjaciel soczewek (haul zakupowy)

Jedziesz na See Bloggers? Co zabrać?

nowe ciało - nowa niewidoczna bielizna - czyli jak spełniam swoje modowe marzenia

mapa marzeń - jak ją zrobić?

Garnier fructis - szybki ratunek dla kręconych włosów