KONKURS, w którym możesz wygraćZostały ostatnie dni plebiscytu SUKCES JEST KOBIETĄ, w którym biorę udział. 

Nie miałam okazji napisać o tym kiedy plebiscyt się ukazał, więc teraz zostały już tylko 2 DNI!


2 dni w życiu to bardzo dużo czasu, więc możecie śmiało pisać, udostępniać i do 6 października prężnie działać, zostawiając swój komentarz pod moim zdjęciem.

Głosujcie i wygrywajcie nagrody. Pod zdjęciem z artykułem, który widnieje na facebooku na stronie sukces jest kobietą, wystarczy, że napiszecie czym Waszym zdaniem jest słowo SUKCES.
A jak nie macie pomysłu jak można zinterpretować to słowo, to przeczytajcie w wywiadzie ze mną jak ja go określam, a może to Was zainspiruje do własnych przemyśleń.

Nie miałam okazji napisać Wam o tym wcześniej, bo we wrześniu, w moim życiu ponownie wszystko się zmieniło i na początku roku jak tworzyłam blog ROK DLA SIEBIE, nawet mi się nie śniło, że w obecnej chwili będę robić to co teraz robię - a właśnie jadę pociągiem Intercity i popijam kawusie ☺. 
A skąd i dokąd, w jakim celu i dlaczego - o tym dowiecie się w najbliższych tygodniach na blogu i moim kanale Youtube, więc obserwujcie mnie na bieżąco.

Dzisiaj jednak zapoznajcie się z konkursem. Konkurs jest świetną szansą zarówno dla Was jak i dla mnie, ciekawe nagrody czekają.
TUTAJ możecie głosować i zostawiać komentarze.


Komentarze