Dołączyłam do shinybox, a Ty?


Od pewnego czasu obserwowałam pudełka shinybox. Przede wszystkim obserwowałam je ze względu na to, jaka jest ich zawartość. Tak jak podobają mi się wszystkie boxy - szczególnie jako formy robienia świetnych prezentów bliskim - tak zawsze chciałam je wypróbować samodzielnie.

Dostałam maila, w którym mogłam kupić pudełko za bardzo korzystną kwotę i zasubskrybowanie się na konto. Dzięki temu mam otrzymać paczkę listopadową.

Na razie jeszcze nic do mnie nie dotarło, ale jeżeli przyjdzie, to na pewno zawartością podzielę się z Wami na blogu i na kanale youtube.
Dzięki temu, że się zasubskrybowałam, dowiedziałam się o wielu ciekawych rzeczach, które mogę zyskać dzięki shinybox.
Zapewne te osoby, które już zdążyły zapoznać się z shinybox wiedzą co to za korzyści. Ja jestem dopiero na początku drogi, więc osoby, które mogą dopiero poznać markę tak jak ja, będą również poznawać ją na świeżo. Nie martwcie się, nie chodzi tu o żadne ukryte rzeczy, chodzi o możliwość zakupowania paczek limitowanych, otrzymywanie darmowych paczek lub otrzymywanie informacji o nowych paczkach na kolejny miesiąc. 

Zachęcam Was za to na wejście na stronę TUTAJ i zasupskrybowania , czyli rejestracji się na stronie TUTAJ

Dajcie znać czy kupiliście kiedyś paczkę w shinybox lub czy jesteście otwarci na otrzymywanie paczek niespodzianek? Ja ostatnio dostałam taką od mojej mamy i byłam zachwycona zawartością :)

Super jest dostawać i robić prezenty, których się nie spodziewamy. Przynoszą często znacznie więcej radości i zachwytu niż to co oczekujemy i o czym wiemy. 

Komentarze