Musli - świetna dieta nie tylko przed Świętami


Jak wszyscy wiemy, Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy każdy z Nas będzie miał okazje popróbować wielu smakowitych potraw i przysmaków. Z tego względu, warto przed świętami przygotować się do tych sytych dni jedząc niej syte posiłki. 

Najlepszym na to rozwiązaniem są gotowe Musli bądź otręby z dodatkami owocowymi, które możemy zrobić zarówno na śniadanie jak i na kolację.

Ja takie posiłki jadam od roku i nie tylko od święta, ale jeżeli Wy nie macie okazji na co dzień samodzielnie przygotowywać sobie otrębowych dań, to gotowe owsianki i musli na pewno Wam w tym pomogą.

Ja również zakupiłam kilka sztuk na okres przedświąteczny. Mało jest w tym tygodniu czasu na pełnowartościowe gotowanie, a szybka przekąska uzupełni niezbędne składniki i pozwoli biegać po sklepach za prezentami, sprzątać dom czy szykować się wizualnie do Wigilii.

Dzisiaj mogę Wam polecić musli z Bananem i czekoladą oraz musli z jogurtem i żurawiną firmy Fitella. Są to moje ulubione rodzaje smakowe i jak mam wybór, zawsze sięgam własnie po nie.

Co nie co o produktach możecie przeczytać na stronie Fitelli tutaj. 

Jadacie takie przekąski? A może jeszcze inaczej przygotowujecie żołądek do dostarczenia mu świątecznych potraw?

Komentarze

Publikowanie komentarza