odżywka Garnier Ultra Doux


Ostatnio pisałam o nowych odżywkach Garnier Fructis, dzisiaj natomiast chce Wam pokazać odżywkę Ultra Doux w kolorze czerwonym, którą ostatnio wypróbowałam w zastępstwie nie znalezionej w sklepach odżywki Ultra Doux w żółtym opakowaniu czyli z masłem karite i awokado.

Tylko na tą odżywkę natrafiłam w Warszawie, więc zakupiłam ją z czystej ciekawości. Z ciekawości, czy będzie równie dobrze wpływać na moje włosy.

Odżywka do włosów farbowanych, a moje takowe są, to równie dobre rozwiązanie jak odżywka do włosów zniszczonych i suchych.
Odżywka zawiera w sobie olejek arganowy i żurawinę. Odżywka równie dobrze wpływa na moje włosy jak poprzednie, które opisywałam, ale wydaje mi się, że ma mniejszą siłę działania. Do włosów farbowanych zapewne nadaje się jak należy, ale kiedy są farbowane i mocno zniszczone - z tym może być już różnie. Przynajmniej u mnie odżywka sprawdziła się połowicznie. Chwilowo spowodowała nawilżenie i możliwość ułożenia włosów, ale jak wyschły, niestety znowu zaczynały być suche. 
gdyby moje włosy były zdrowe i farbowane, to uważam, że sprawdziłaby się w 100%. Tak daje jej ocenę 79%. 

A jakie Wy macie doświadczenia z odżywkami ultra doux? Jeżeli oczywiście używacie :) Dajcie znać w komentarzu.Komentarze

POPULARNE POSTY

efekty ćwiczeń z Ewą Chodakowską po 3 tygodniach

dlaczego zaczęłam traktować ludzi z wzajemnością?

Efekty ćwiczeń - porównanie pierwsze - po miesiącu

Kiedy nie ma z kim porozmawiać

Biotyna, czyli jak zaczęłam inaczej ratować włosy?

Tusz bez efektu PANDY ;) - idealny przyjaciel soczewek (haul zakupowy)

Jedziesz na See Bloggers? Co zabrać?

nowe ciało - nowa niewidoczna bielizna - czyli jak spełniam swoje modowe marzenia

mapa marzeń - jak ją zrobić?

Garnier fructis - szybki ratunek dla kręconych włosów