Nowa figura w rok - czas start !


W styczniu ubiegłego roku intensywnie zaczęłam ćwiczyć. Wiele zmian życiowych, dwie przeprowadzki i dużo stresów związanych z firmą w ubiegłym roku zachwiały moją regularność w ćwiczeniach. Kilka miesięcy ćwiczeń zarzuciłam pod koniec roku, ale w styczniu obecnego roku już zaczęłam ćwiczyć na nowo. Ćwiczę z Ewą Chodakowską, bo sprawdziłam efekty ćwiczeń na sobie, i to szybkie efekty ćwiczeń, więc nie chce porzucać ich na nowe rozwiązania. 

Tym razem zrobię wszystko by nie wprowdzać żadnej pauzy w ćwiczeniach, do momentu kiedy nie wypracuje swojej wymarzonej figury - umięśnionej, z jędrną skórą, a przede wszystkim nawiązującą do lat mojej młodości i poprawiającej kondycję, która jest mi niezbędna do intensywnego funkcjonowania i życia. Byłam już bardzo blisko tej wymarzonej figury i świetnie się przy tym czułam. Kondycja też mi się znacznie poprawiła, więc pora popracować nad figurą raz jeszcze i z nowym rokiem postawić sobie nowe cele. Tym razem bez zakłóceń z zewnątrz.

Kto zaczyna ze mną w tym roku? 

W późniejszych miesiącach pojawią się wyzwania, więc będziecie mogli pochwalić się swoimi osiągnięciami na blogu i pokazać, że cele, które Wy sobie postawiliście też udało Wam się zrealizować J

Komentarze

POPULARNE POSTY

efekty ćwiczeń z Ewą Chodakowską po 3 tygodniach

dlaczego zaczęłam traktować ludzi z wzajemnością?

Efekty ćwiczeń - porównanie pierwsze - po miesiącu

Kiedy nie ma z kim porozmawiać

Biotyna, czyli jak zaczęłam inaczej ratować włosy?

Tusz bez efektu PANDY ;) - idealny przyjaciel soczewek (haul zakupowy)

Jedziesz na See Bloggers? Co zabrać?

nowe ciało - nowa niewidoczna bielizna - czyli jak spełniam swoje modowe marzenia

mapa marzeń - jak ją zrobić?

Garnier fructis - szybki ratunek dla kręconych włosów