O czym marzysz i się nie spełnia?


Masz tak czasami, że marzysz o czymś i marzysz, i marzysz, i marzysz… i marzysz i ciągle się to nie spełnia?


I nie są to wcale rzeczy nieosiągalne. Nie jest to luksusowy jacht, apartament czy samochód za miliony. Chodzi o takie zwyczajne rzeczy, które większość z Nas może, a nawet powinna osiągnąć w ciągu życia.

Ja mam tak praktycznie ze wszystkimi swoimi marzeniami. Są dla jednych tak błahe, a dla mnie tak trudne do zrealizowania. Dla jednych są jak machnięcie ręką, a dla mnie ogromnym wysiłkiem.
I nie wiem jak bardzo bym się starała, nie udaje mi się ich zrealizować. A jak już się zrealizują po ogromie wysiłku i wyrzeczeń, jestem już wtedy tak zmęczona, że nawet nie mam już siły na radość.
Najczęściej jednak się nie spełniają i nie wiem do końca jaka jest tego przyczyna. Może tego, że muszę nauczyć się cierpliwości, a może tego aby się nie poddawać, a może po prostu czeka mnie z czasem coś lepszego?

Co jednak jak nigdy się nie zrealizują?

Czasami zadaje sobie te pytania i zastanawiam się co takiego robię źle, że moje marzenia spełniają się - wszystkim, ale nie mi?

Zawsze dużo ryzykuje, wiele dostaje, za co jestem bardzo wdzięczna losowi, ale chciałabym samodzielnie spełniać swoje marzenia i liczę na to, że kiedyś mi się to uda.

Macie tak czasami, że usilnie próbujecie spełnić marzenia i nic z tego nie wychodzi?
Co wtedy robicie?
Poddajecie się, czy próbujecie aż do skutku?

Komentarze