planner rok dla siebie na styczeń


Pisałam już wcześniej o moim autorskim plannerze. Przyszła pora, aby częścią planneru się z Wami podzielić i abyście mogli korzystać w styczniu z darmowej wersji.

Kiedy uznacie, że planner tegoroczny jest dla Was przydatny - od lutego będzie możliwa do pobrania płatna pełna wersja planneru na cały rok. Dodatkowo mam pomysł na  nieco odmienioną i drukowaną wersję na 2019 rok, więc jeżeli tegoroczny planner przypadnie Wam do gustu to możecie spodziewać się jego wersji drukowanej w jeszcze ulepszonej wersji.

To będzie jednak zależało tylko od Was, a Ci z Was, którzy zakupią wersję tegoroczną, elektronizną i zrecenzują planner w swoich mediach społecznościowych oznaczając bloga bądź mój kanał na youtube, wyślą na mojego maila link z recenzją – osoba, która to wykona zostanie w wersji drukowanej zamieszczony/zamieszczona na końcu plannera jako osoba, która jest fanem bloga i takiego rozwiązania. Dzięki temu w wersji drukowanej znajdzie się Wasze imię/pseudonim i adres www do kanału w social media.

Zatem dzisiaj możecie pobrać wersję darmową na styczeń w pliku pdf do własnego wydruku, a od lutego będzie płatna wersja pdf planneru na cały rok (a poza plannerem na miesiąc jest w Nim wiele przydatnych stron, które zobaczą tylko Ci co zakupią płatny planner).

Możecie zapisać się do newslettera, czy do grupy obserwatorów na google +, żebyście byli ze wszystkim na bieżąco i dzięki temu nie przegapicie momentu wejścia planneru w życie. Dołączcie do społeczności roku dla siebie.

DARMOWY PLANNER NA STYCZEŃ MOŻECIE POBRAĆ NACISKAJĄC NA ZDJĘCIE PONIŻEJ

 darmowy planner styczeń


Komentarze