Pomysły na ferie - nie tylko dla dzieci


W niektórych województwach rozpoczęły się ferie zimowe, a w niektórych rozpoczęcie ferii już nastąpi lada moment.

Kiedy jest się dzieckiem, czy nadal się uczymy, to ferie pozwalają Nam zrobić krótsze wakacje, jednak kiedy jesteśmy już dorośli, a też chcemy pobawić się i wypocząć w okresie ferii zimowych, warto rozplanować je w inny sposób niż każdy zwyczajny dzień.

Oto moje propozycje:

- każdego dnia zwiedzić 1 nowe miejsce – kawiarnie, restauracje, muzeum, wystawę

- skorzystać z parku trampolin lub jump fitness – jak już się ruszać, to też pośmiać, pobawić i zadbać o sylwetkę

- parki wodne – dla lubiących wodę i umiejących pływać, to idealne rozwiązanie. Można korzystać nie tylko z basenów, ale także z jacuzzi czy natrysków wodnych – zabawa i relaks gwarantowany

- sporty zimowe – łyżwy, narty, zjazd torem saneczkarskim dostępne są nie tylko w górach. Warto poszukać i skorzystać z tych atrakcji w każdym dużym mieście

- jazda gokartami – kiedy skorzystać jak nie zimą?

- zwiedzanie własnego miasta – tylko pieszo. Ile razy chodzicie po swoim mieście? Czy nie jest tak, że zawsze korzystacie z autobusu lub samochodu? Pora w te ferie pochodzić i nie martwić się o zimno. Zimno Wam nie będzie, będzie raczej gorąco od ruchu, a kiedy staniecie na przystanku czy przy samochodzie bez ruchu, od razu zaczniecie marznąć. Zwiedzajcie zatem swoje własne miasto na pieszo a zobaczycie ile w Nim nowych miejsc odkryjecie.


- nauka języka, słuchanie szkoleń na youtube, doskonalenie swoich talentów i umiejętności.

A co Wy jeszcze byście robili w czasie ferii, aby ten czas nie przeszedł Wam bezproduktywnie i bez sensu nie zniknął z Waszego życia?

Komentarze