KONKURS - Co wydarzyło się u Ciebie w ostatnim roku?


Dzisiaj mam dla Was pierwszy konkurs.
Konkurs polega na opisaniu przez Was w ciekawy sposób wydarzenia, sytuacji, zdarzenia, które odmieniło Wasze życie w przeciągu ostatniego roku, zakładając pełny rok od 1 maja 2017r. do 30 kwietnia 2018 roku.

Kto mnie czyta, bądź ogląda mój kanał na youtube, ten wie, że w moim życiu wszystko postawiłam do góry nogami, i ciągle nad tym pracuje, by zrealizować swoje marzenia.

Nagroda: Z najlepiej opisanych historii, które odmieniły Wasze życie, wybiorę 3 które będą moim zdaniem najciekawsze i z ich autorami przeprowadzę wywiad, który ukaże się w postach na blogu (jedna osoba - jeden post).
Pytania dotyczące wywiadu będą niespodzianką i to czego wywiad będzie dotyczył również, a jedyne co mogę odkryć z tej tajemnicy to fakt, że pytania będą dotyczyć zmian w życiu, pasji i marzeń.

Termin: Konkurs trwa od dzisiaj, czyli 3 maja 2018r. do dnia 3 lipca 2018r., czyli przez 2 miesiące.

Czekam zatem na Wasze historie pod tym postem :) Mam nadzieję, że zarówno trudne historie, jak i te pozytywne będą dla Was ważne, bo każdy z Nas pisze swoją życiową historie, a zdarzenia których się nie spodziewamy, mogą odmienić Nasze życie na zawsze.

Komentarze