Delia cosmetics na lato


Mimo, że od See Bloggers już wiele czasu minęło, ja podzieliłam wpisy na odrębne tematy, aby podzielić się z Wami szczegółami mojej wizyty w Łodzi. Dzisiaj przedstawiam Wam markę Delia cosmetics, którą znałam już przed wydarzeniem, ale najczęściej moje zakupy kończyły się na lakierach do paznokci.
Okazuje się, że marka ma w swoim asortymencie nie tylko lakiery do paznokci, ale wiele innych kosmetyków. Dzięki udziałowi w konkursie, na stoisku marki mam okazję wypróbować część z nich.Tworząc kolaż z produktów marki miałam do wyboru zarówno produkty do włosów, nóg, paznokci, błyszczyki, pomadki, czy kremy do rąk.  W nagrodę za udział w konkursie otrzymałam od marki upominek, w którym był krem do rąk, tusz do rzęs oraz pomadka w płynie.Mimo, że nie powiem Wam za wiele o kremie do rąk, bo po przyjeździe trafił do mojej mamy (ja nie przepadam za kremami do rąk, chociaż wiem, że powinnam je używać, bo moje ręce tego potrzebują), to co nieco mogę powiedzieć o pomadce. Pomadka w płynie mimo, że jest w metalicznym jasnym odcieniu, przypomniała mi, że powinnam powrócić do jaśniejszych pomadek. W ostatnim roku używałam tylko ciemniejszych odcieni, może ze względu na to, że zmieniając się nie tylko fizycznie ale i psychicznie, nawet nie myślałam o tym że podświadomie wybieram ciemniejszy kolor ust.

Pomadka dobrze się rozprowadza, a opakowanie wygląda jak tradycyjna pomadka, ale w gruncie rzeczy wcale pomadką nie jest, bo wyciągamy z niej pędzelek do błyszczyka.

Tuszu do rzęs też nie miałam okazji jeszcze przetestować, bo jak wiecie (kto czyta mnie na bieżąco) mój ostatni tuszowy zakup na tyle jest dla mnie dobry, że chyba najpierw poczekam aż się skończy, bo trudno mi się jakoś z nim rozstać :)

Dzisiaj nie będę standardowo recenzować Wam otrzymanych produktów, ale chce pokazać Wam jak konkursowo bawiłam się z marką na evencie i jakie niespodzianki przywiozłam od marki do domu.

Dajcie znać czy używacie produktów marki Delia cosmetics? Może macie jakiś produkt godny polecenia i wart podzielenia się jego wartością? Piszcie śmiało w komentarzu.


Komentarze