Natura Siberica - kosmetyki z naturalną oprawą


Natura Siberica to marka kosmetyczna o pięknej linii produkcyjnej.
Na See Bloggers Natura Siberica miała przepiękne stoisko, idealne dla architekta krajobrazu. Ja, jako projektantka byłam nim zachwycona najbardziej. Zieleń, natura, więc nazwa przekuta w rzeczywistą formę bardzo przemawiała i potrafiła zaciekawić. Do tego dodane akcenty złota, jak opakowania produktów i czarne dodatki - wszystko gustownie i z zamysłem.
Markę Natura Siberica znam ze słyszenia, ale nie stosowałam sama produktów tej marki.  Kremy, szampony i wiele, wiele produktów.
Dzisiaj prezentuje Wam kilka produktów marki oraz ujęć stoiska z See Bloggers i moich na nim wygibasów ;)

Z See Bloggers przywiozłam ze sobą torbę niespodziankę, a w niej próbki szamponu i odżywki. Mimo, że nie mogę zrecenzować za wiele produktów marki, to próbki wypróbowałam i polecam, ale dzisiaj liczę na Was.

Kto z Was stosował czy stosuje produkty Natura Siberica i może co nieco o nich opowiedzieć - warto, nie warto kupić? Który produkt polecacie i dlaczego akurat ten?

Cała gama produktów jest bardzo interesująca wizualnie, więc może doradzicie mi co warto wybrać, jak nie dla siebie, to np.. Na prezent dla kogoś?

Śmiało piszcie w komentarzu i twórzcie ze mną dzisiejszy wpis.
Komentarze

  1. Kosmetyki wyglądają ok. Ciekawa jestm jak u mnie by się sprawdziły. Kiedyś robiłam test jednego z nich i było ok. Zobacz tu http://www.mojawlosowaobsesja.pl/2015/01/natura-siberica-regenerujaca-odzywka-do.html Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza