Owocowa przyjemność od Kontigo


Kontigo to dla mnie marka zupełnie nowa. Pierwszy raz poznałam ją na See Bloggers. Marka Kontigo, której produkty Wam dzisiaj prezentuje bardzo mnie zaskoczyła.

Zaskoczyła mnie pierwszy raz bardzo pozytywnie na See Bloggers. Kiedy siedząc na głównej sali na prelekcji, otrzymałam wiadomość na instagramie żebym zgłosiła się po nagrodę (wzięłam wcześniej udział w konkursie), od razu cudownie rozpoczął mi się dzień, mimo tego, że okropnie rozkładała mnie już wtedy grypa.

Jako nagrodę otrzymałam żel pod prysznic o zapachu borówki, masło do ciała o zapachu wiśni oraz masełko do ust o zapachu borówki. Do tychże prezentów była dodana także karta podarunkowa oraz voucher na bezpłatny makijaż za udział w konkursie.

Poza  samą nagrodą, produkty zaskoczyły mnie przede wszystkim zapachem. Zapach jest tak intensywny, że jeszcze długo utrzymuje się po aplikacji. Ponadto świetna konsystencja i ładne, wygodne opakowanie robią swoje.

Kiedy będę wybierać się na makijaż, na pewno zdam relacje na blogu, kanale i instagramie z makijażowych efektów od Kontigo. I mimo, że marka jest dla mnie nowa, to wygrane produkty mnie do niej przekonują i mogę śmiało je polecić.

A może ktoś z Was zna markę Kontigo i może polecić jakieś sprawdzone produkty? Dajcie znać w komentarzu.


Komentarze