Szampony Petal Fresh, świeżość nie tylko na See Bloggers


Jak wiecie, z moimi włosami najlepiej nie jest i wcale tego nie ukrywam, bo pracuje nad poprawą ich stanu. Mimo, że mam swój ulubiony i sprawdzony szampon do włosów, to po wizycie u trycholog dowiedziałam się, że jak na moje włosy to powinnam stosować szampon do skóry głowy - specjalistyczny, a nie standardowe, łatwo dostępne w każdym sklepie. Mimo tego próbuje wszystkich specyfików do włosów, aby moje włosy nie przyzwyczaiły się za bardzo do jednego produktu i tym samym ich jakość się zmieniała.

Na See Bloggers poznałam markę Petal Fresh, której szampon przywiozłam do domu.
Szampon ma piękny zapach, który tak jak oprawa szamponu przypomina letnią bryzę, letnie kosmetyki i wrażenie jakby się było gdzieś w spa.

Świetny jest do moich włosów, a mimo, że wcześniej go nie stosowałam i nie znałam, to miło mieć odmianę w szamponach, które stosuje od lat.
Do szamponu specjalistycznego od trychologa jeszcze muszę trochę dojrzeć, bo te specjalistyczne szampony trochę dziwnie działają na moje włosy, więc może i pomagają na skórę głowy, ale na włosy gorzej, więc muszę się do tego nastawić psychicznie.

Macie doświadczenie z szamponami Petal Fresh? Jeżeli tak, to który rodzaj szamponu stosujecie?
Komentarze