Szybka stylizacja w Reserved


W ostatnim czasie troszkę buszowałam po sklepach, żeby zobaczyć czy moje ćwiczeniowe starania coś dały i czy rozmiar ubrań już uległ zmianie.
Niestety nie mam w domu wagi, więc nie wiem z jaką wagą zaczynałam ćwiczyć i z jaką wagą jestem obecnie, ale po ubraniach najbardziej widać, czy figura się zmienia.

I tak, faktycznie, zmienia się :D z czego ogromnie się cieszę :D małymi krokami, ale do przodu.
Myślałam nawet, że moje buszowanie po sklepach skończy się ogromem wyniesionych toreb z ubraniami, ale niestety ponownie wyszłam z pustymi rękami.

Nie dość, że wszystkie rozmiary, które brałam dotychczas było na mnie za duże, to okazywało się, że mniejszych rozmiarów nie ma, więc skoro nie mam okazji zrobić Wam swojego outfitu już w codziennym życiu, to dzisiaj ponownie fotki z przymierzalni.

Mimo tego, że ubrania były za duże, to warte mojej uwagi okazały się eleganckie, ale bardzo wygodne spodnie karbowane w kolorze pudrowego różu, które chętnie bez problemu nosiłabym je na co dzień (gdybym trafiła na swój rozmiar ;) ) oraz biała bluzeczka z lekkimi wypustkami.

Obie rzeczy nie należały w Reserved do tych najtańszych, ale ich wygoda, wykonanie oraz wygląd naprawdę są tego warte, więc jeżeli któraś z Was zastanawia się co sobie kupić, to te dwie rzeczy warte są uwagi.

No cóż, ja w takim razie szykuje się na zmniejszenie swojego rozmiaru o jeszcze jedno oczko i mam nadzieję, że przy kolejnych zakupach uda mi się upolować coś w sam raz na mnie :)
Macie jakieś doświadczenie w noszeniu karbowanych spodni? M ktoś takie w swojej szafie? Dajcie znać czy byście się zdecydowały na taki wybór:)


Komentarze