Żółta sukienka na pełnie lata.


Od wielu lat w Naszym kraju można zauważyć, że lipiec i sierpień to miesiące, w których pogoda daleko odbiega od upałów i cudownych oczekiwań co do lata. Ja z pogodę śledzę każdego dnia po kilka razy ze względu na swój zawód i nawet tydzień wcześniej jestem w stanie przewidzieć, czy dany dzień będzie deszczowy czy słoneczny, upalny czy zimny. Taki zawód - taka pogoda ;)
Ale bez względu na to, co będę jeszcze w życiu robić, przyzwyczajenie do sprawdzania pogody i stałe oszacowywanie jaki zapowiada się rok pozwala zauważyć mi, że pory roku się poprzesuwały.

Obecnie największe upały wypadają w maju i w czerwcu. W tym czasie są największe susze, upalne temperatury i jedyny moment na opalanie. Każdy kolejny miesiąc jest już chłodniejszy, chociaż cieplejsza pogoda pojawia się jeszcze pod koniec sierpnia i na przełomie września i października.

Mało kiedy lipiec jest upalny i słoneczny, chociaż w dużej mierze dla wielu osób jest to czas wakacji. W tym czasie powinno się  nosić najwięcej letnich ubrań i sukienek, a tu się okazuje, że sklepy już wyprzedają letnie kolekcje. 
Dzięki temu można zakupić całkiem ciekawe okazy. Dzisiaj prezentuje Wam jedną z sukienek, którą  przymierzałam już jakiś czas temu w Reserved. Leżała idealnie, już widziałam ją w kilku konfiguracjach, ale tak jak Wam zawsze wspominam, swoją garderobę wymienię dopiero wtedy, kiedy dopracuje figurę, bo nowe ubrania mają być jej dopełnieniem. Nie lubię wyrzucać czy oddawać już zakupionych rzeczy. Nie należę do ludzi - magazynierów, tylko dokładnie myślę o tym na co wydaje pieniądze, bo moje marzenia są na tyle kosztowne i chce je spełnić, że budżet przeznaczam na zaplanowane inwestycje i zakupy, bardziej kosztowne niż drobna przyjemność. Kto wie, może to się kiedyś zmieni, kiedy będę miała miliony na koncie ;) 

Jednak jeżeli szukacie fajnej, interesującej w kroju i kolorystyce sukienki na lato i nie tylko, to szukajcie ją w Reserved. Wykonana z dobrego materiału, mimo że była nieco pognieciona,  to zapewne będzie świetnie wyglądać na niejednej figurze.

Ps. nie jest to żaden wpis sponsorowany, ani lokowanie produktu, ale uważam że w tym roku kolekcja Reserved jest warta uwagi. Chyba nigdy tak wiele produktów nie podobało mi się na raz w jednym miejscu. A to duży plus, że można w czym wybierać.

A może któraś z Was kupiła tą sukienkę i może coś o niej powiedzieć więcej?Jak się nosi? Podoba się Wam? Co byście do niej dobrały?

Piszcie śmiało w komentarzach.

Komentarze