Letnia sukienka w jesiennym wydaniu


Latem dostałam od mojej siostry na imieniny sukienkę. Sukienka jest z Włoch, więc przejechała długą drogę aby do mnie trafić. Jak ją zobaczyłam to zakochałam się w niej od razu. Zwiewna, elegancka, idealna na lato, jesień i wiosnę jednocześnie. Do tego bardzo wygodna i pasująca do luźnych jak i eleganckich stylizacji.


Dzisiaj pokazuje Wam letnią i jesienną stylizacje tej włoskiej sukienki, która obrazuje, że można  bardziej elegancką sukienkę łączyć z innymi stylami i wydłużyć czas użytkowania letnich ubrań.

Kolorystyka sukienki idealnie komponuje się w jesienne klimaty, więc mimo, że dla jednych może wydawać się chłodna, to dla mnie na początek jesieni jest idealna. A świetnie sprawdzi się także na randkę czy wyjście ze znajomymi.

Mi tej jesieni jest wyjątkowo gorąco, a temperatura i słoneczne dni sprzyjają, więc mimo, że trafiła do mnie pod koniec lata, to wykorzystuje ją kiedy się da. Na wiosnę będzie miała swój czas, ale nie chce by przeleżała bezczynnie całą zimę.

Dlatego sami zobaczcie moją dzisiejszą propozycje wykorzystania letniej sukienki jesienią. Prawda, że pasuje do jesiennych dni?Komentarze

POPULARNE POSTY

efekty ćwiczeń z Ewą Chodakowską po 3 tygodniach

dlaczego zaczęłam traktować ludzi z wzajemnością?

Efekty ćwiczeń - porównanie pierwsze - po miesiącu

Kiedy nie ma z kim porozmawiać

Biotyna, czyli jak zaczęłam inaczej ratować włosy?

Tusz bez efektu PANDY ;) - idealny przyjaciel soczewek (haul zakupowy)

Jedziesz na See Bloggers? Co zabrać?

nowe ciało - nowa niewidoczna bielizna - czyli jak spełniam swoje modowe marzenia

mapa marzeń - jak ją zrobić?

Garnier fructis - szybki ratunek dla kręconych włosów