stylizacja jesienna z żółtą koszulą


Jesień to taki czas, w którym wszystkie ciepłe i zimne barwy są dozwolone. Natura jest bowiem idealną inspiracją dla mody i strojów.

Odcienie ciepłe są bardziej widoczne w jesiennych inspiracjach, w postaci kolorowych liści, poświaty i promieni jesiennego słońca, jednak i chłodne barwy jak różne odcienie błękitów i granatów nieba, ciemne odcienie wody w rzekach i jeziorach, szarości deszczowych dni, bordowe policzki, nosy i zmarznięte ręce, ciemne zielenie obumierających roślin i trawników - to wszystko przekłada się na kolorystykę ubrań, które możemy nosić na co dzień.


Lubię tą porę roku, bo daje duże możliwości ubraniowe i kolorystyczne od wszystkich odcieni żółci, pomarańczy, brązów, po wcześniej wspomniane zielenie, bordo czy granaty a nawet fiolety.
Dzisiaj prezentuje zatem moją dzisiejszą stylizację - ulubioną spódnice ołówkową oraz bluzkę w żółtym kolorze z wzorami kwiatów.

Mimo, że żółty i pomarańczowy nie są moimi ulubionymi kolorami, to w kwestii ubrań mam w tym roku jakiś niedosyt żółtej barwy i bardzo mnie do niej ciągnie. Przez to w ostatnim czasie tylko oglądam się za takimi kolorami.
A jakie Wy macie ulubione kolory tej jesieni?
Komentarze