Mikołajki w kobiecym wydaniu


W tym roku miałam okazję poczuć się jak prawdziwy święty Mikołaj, a raczej Mikołajka. Zawsze chciałam przebrać się w mikołajowy strój i nie tylko poczuć ten mikołajowy szum jaki dopada każdego świętego Mikołaja, ale także móc poczuć magię świąt w zupełnie inny niż dotychczas sposób.
Kiedy w centrach handlowych czy wokół nich widzę śnieżynki, Mikołajów czy Mikołajki to w głębi duszy zazdroszczę tym osobom, które wykonują pracę w przebraniu, że mogą nie tylko zarabiać ale także się przy tym świetnie bawić.

 

Oczywiście dla niektórych to wielka ujma tak pracować, a w wielu przypadkach te osoby nawet się wstydzą - przed znajomymi i innymi. Ale ja uważam, że powinni być dumni, że to oni są wybranymi do tak charakterystycznej pracy, bo nigdy nie wiadomo czy taka praca nie przyniesie im później oczekiwanej rozpoznawalności, a może nawet propozycji wystąpienia w czymś wyjątkowym.

 

Dlatego kiedy w tym roku mogłam ubrać strój Mikołajki, spełniło się jedno z moich odwiecznych marzeń, by poczuć jak to jest.
I jak było? Genialnie, wesoło, można było zobaczyć się w zupełnie nowej roli.W takiej wersji naprawdę rzadko kiedy można się zobaczyć, tym bardziej, że kobiecych odpowiedników Mikołaja jest mało. Bo przecież co dla kobiet za stroje pozostają poza aniołkami, śnieżynkami czy mikołajkami? Pozostaje - bycie reniferem, bałwankiem, choinką czy elfem? Wybór zbyt duży nie jest.
Dlatego dzisiaj pokazuje Wam swoją wersję mikołajkową, a poniżej także stroje i gadżety, które na Mikołajki powinna zapewnić sobie każda babeczka :) 
Oto one:

Strój mikołajki
Czapka mikołaja
pościel świąteczna
pościel świąteczna
piżama kombinezon w świątecznym stylu
kapcie świąteczne
Etui świąteczne
świąteczne paznokcie

Komentarze