Museum Selfie Day - co to jest, kiedy i po co?

Źródło
Słyszeliście o Museum Selfie Day? Dzisiaj wypada takie oto nietypowe święto. Święto jak święto, nie dla wszystkich, bo nie każdy lubi muzea czy dawne, historyczne rzeźby. Jest to bowiem wydarzenie, które łączy w sobie zwiedzanie, a raczej uwiecznianie dzieł sztuki, rzeźb, obrazów i innych artystycznych instalacji, z własnym selfie. Ludzie z całego świata, tego jednego dnia mogą uwiecznić na zdjęciach swoje selfie w naturalnej bądź dziwnej pozie, z wybranym dziełem sztuki i otagować go hasztagiem #museumselfieday

Ja również dzisiaj postaram się zrobić takie nietypowe zdjęcie. Może nie będzie to zdjęcie w muzeum, bo może zabraknąć mi czasu na jego odwiedzenie, ale na pewno złapię jakąś rzeźbę po drodze ;) i cykniemy wspólne foto :)

Lubicie odkrywać nowe rzeczy? Lubicie muzea albo wystawy? Wychodzicie po nich zainspirowani czy tratujecie je jako konieczny obowiązek?
Dajcie znać w komentarzu, jestem bardzo ciekawa, bo kiedyś marzyłam o wystawie moich prac: malarskich, rysunkowych i projektowych i zawsze zastanawiałam się czy ktoś by na takie coś przyszedł :)

Komentarze

POPULARNE POSTY

efekty ćwiczeń z Ewą Chodakowską po 3 tygodniach

dlaczego zaczęłam traktować ludzi z wzajemnością?

Efekty ćwiczeń - porównanie pierwsze - po miesiącu

Kiedy nie ma z kim porozmawiać

Biotyna, czyli jak zaczęłam inaczej ratować włosy?

Tusz bez efektu PANDY ;) - idealny przyjaciel soczewek (haul zakupowy)

Jedziesz na See Bloggers? Co zabrać?

nowe ciało - nowa niewidoczna bielizna - czyli jak spełniam swoje modowe marzenia

mapa marzeń - jak ją zrobić?

Garnier fructis - szybki ratunek dla kręconych włosów