plany na 2019 rok


Od zawsze Wam mówię, że plany noworoczne warto robić wcześniej niż kilka dni przed nowym rokiem czy na początku nowego roku.
Dzieję się tak, bo kiedy robimy plany noworoczne tak późno, to nie mamy czasu, aby się na nie przygotować. Plany w styczniu zabierają nam początek miesiąca, a jeżeli jeszcze są robione w grudniu, to rzadko kiedy zaczynamy je realizować od 1 stycznia, bo wtedy mamy dużo posylwestrowych wymówek, które nam wszystkie plany z głowy wybijają.

Ja zaczynam planować każdy nowy rok czasami już w październiku. Mam wtedy 3 miesiące, aby wiedzieć, co i w jakim tempie skończyć, by w nowym roku zacząć realizacje nowych zadań i celów, które sobie wyznaczyłam.
W tym roku plany październikowe nie do końca mi wyszły, ze względu na wyjazd i dużo spraw związanych z mieszkaniem i biznesem, więc planami zajęłam się tym razem w listopadzie, a ostatecznie dopiero wczoraj udało mi się je uporządkować i dopiero dzisiaj się Nimi z Wami podzielić.

Na początku tego już Nowego Roku szykuje dla Was podsumowanie roku ubiegłego, abyście mogli zobaczyć, że rok dla siebie, może odmienić wszystko. Chciałam co miesiąc pokazywać Wam etapy tych przemian, ale złośliwość rzeczy martwych i trochę dziwny dla mnie ubiegły rok pod względem możliwości zrealizowania tych planów, zburzył mi koncepcję. Przenoszę ją zatem na obecny Nowy Rok i to będzie jeden z celów na 2019 rok.


Zatem jakie pomysły chodzą mi po głowie na 2019 rok?

 1. co miesięczny cykl pokazujący Wam samodzielną #metamorfozę, abyście wiedzieli dlaczego warto i co zrobić, by zmiana była widoczna
 2. co miesięczny cykl rozpoczęty jeszcze w ubiegłym roku #projektanteczka na zakupach, czyli co łączyć, aby wyglądać dobrze, który niestety nie doczekał jeszcze publikacji, bo zepsuł mi się laptop i nie mam na czym tej serii przygotować.
 3. cykl projektanteczka w podróży, który będzie w dużym stopniu pokazywany na kanale youtube (tak jak do tej pory), bo więcej jestem w stanie pokazać na filmach oraz na moim drugim blogu, do którego możecie dotrzeć przez zakładkę O MNIE
 4. nowości kosmetyczne i modowe w 2019 roku
 5. historie z życia – nie tylko moje – czyli jak wpłynęła na Ciebie zmiana życia i co zaważyło, że tą zmianę rozpoczęłaś/rozpocząłeś? (wywiady w roli głównej)

To jest tylko część planów na nadchodzący rok (nie o wszystkich chce Wam już teraz powiedzieć, bo liczę, że będziecie ze mną dłużej), ale są to tematy kontynuowane po ubiegłym roku, tylko będą bardziej rozbudowane.A kiedy miałabym powiedzieć o osobistych planach, to mam 3 kluczowe plany na ten rok, które chce zrealizować:

 1. podnieść statystyki oglądalności moich stron
 2. nauczyć się angielskiego na tyle ile mi się uda (bo w ubiegłym roku nie miałam już na niego czasu i to jedyne postanowienie tegoroczne, które mi nie wyszło)
 3. regularnie ćwiczyć, aż uzyskam sylwetkę sprzed lat (bo niestety koniec roku doprowadził do jego gorszej formy)
 4. regularnie dbać o poprawienie swojego wyglądu i zdrowia
 5. zrealizować swoje biznesowe cele (których jest dużo, ale wierzę, że kiedyś wreszcie się uda)
 6. powrócić do hobby z dzieciństwa, które odstawiłam na wiele, wiele lat (o tym będzie w przyszłości jeszcze film na youtube)

Czy to się wszystko uda?
Czas pokaże, życie zweryfikuje, ale że jestem bardzo uparta, to będę tak długo działać aż je zrealizuje. I to jest chyba najlepszy wykładnik noworocznych postanowień. Upartość :)


I teraz najważniejsze!

Z okazji Nowego Roku, po pierwsze dziękuje, że mnie czytacie oraz oglądacie na youtube i instagramie, i że jesteście, nawet wtedy kiedy psują mi się sprzęty i nie mogę być z Wami na bieżąco.
Na ten rok życzę Wam samych sukcesów, jakkolwiek ich nie nazywacie - sukcesów w pracy, szkole, w miłości, w spełnianiu marzeń, w dotrwaniu z postanowieniami noworocznymi aż do końca roku, z regularnymi ćwiczeniami, odżywianiem się, czy nauką języków obcych.

Kiedyś usłyszałam świetne zdanie, a nawet dwa.
Pierwsze z nich to:
"Wszyscy co mnie odwiedzają, jak mi życzą, niech tak mają", więc im pozytywniejsze wibracje czuje od Was, tym równie pozytywne w tym samym a nawet większym stopniu miejcie pewność, że otrzymacie ode mnie.
Drugie z nich to:
"Dwóch ludzi wyglądało przez więzienne kraty. Jeden widział błoto, drugi widział gwiazdy". To zdanie mówi wszystko. Jeżeli czujecie się, że Wasze życie dalekie jest od Waszych marzeń, a każda kolejna sytuacja powoduje, że czujecie się jak w więzieniu z którego nie ma wyjścia, to pamiętajcie, że im dłużej i pewniej będziecie widzieć gwiazdy, to uda się wszystko co najgorsze i przytłaczające zmienić.
Dlatego zawsze dostrzegajcie gwiazdy. Wszystko co złe kiedyś się skończy, tak jak i wszystko co dobre będzie miało swój koniec. Inaczej nie docenialibyśmy jednego i drugiego.

Szczęśliwego Nowego Roku! :)
A jakie Wy macie plany na 2019 rok?


Komentarze