marzenia do spełnienia na ten rok


Każdy z Nas marzy o mniejszych i większych rzeczach, aktywnościach, atrakcjach.

Moje najbliższe marzenia są bardzo przyziemne i mało kto zorientowałby się, że marzę o tak zwyczajnych prostych rzeczach. 

Dotyczy to zarówno mnie samej - mojego wyglądu np. figury (którą przez ostatnie pół roku mocniej zaniedbałam - niestety ze świadomością, z bólem serca i z ogromnymi wyrzutami względem samej siebie oraz poczuciem zmarnowanego wysiłku, który włożyłam w siebie rok temu. Przez ostatnie pół roku miałam wokół siebie osoby, które negowały mój sposób odżywiania i chęci lepszego wyglądu. Po prostu dałam spokój, żeby w kółko nie słyszeć ogromu negatywnych słów, wiedząc, że kiedyś się to skończy, i ponownie wrócę do bycia sobą w pełni. Odpuściłam z pełną świadomością, chociaż z ogromnym bólem, że mój cały wcześniejszy wysiłek jest zmarnowany. Ale odbije. To mogę Wam zagwarantować :)). 
Innym marzeniem jest poprawa jakości włosów, które chciałabym, aby wyglądały jak dawniej - lśniące, kręcone, do pasa, a jeszcze innym marzeniem jest odnalezienie wymarzonego mieszkania, w którym mogłabym poczuć się znowu jak u siebie, a nie jak intruz u kogoś czy podniesienie jakości swojego zdrowia.

Są to przyziemne, proste marzenia, które mi zaprzątają obecnie najwięcej myśli, poza marzeniami związanymi z pracą.

Jednak na liście moich marzeń są także te większe, nie związane z codziennym życiem. 
Marzenia, o których myślę od lat. 
Zawsze wszystko jest ważniejsze - praca, sprawy osobiste, sprawy codzienne, a moje marzenia przekładam z roku na rok na półkę "na później" i w tym roku postanowiłam krok po kroku próbować to zmienić :)

Na liście moich marzeń jest jako pierwszy lot motoparalotnią.
W tym roku bardzo #chcętoprzeżyć :)

Katalog Marzeń

Ponadto na mojej liście jest także:

- lot w tunelu aerodynamicznym
Katalog Marzeń

- skok ze spadochronem
Katalog Marzeń

- przejazdy luksusowymi samochodami (kto wie jaki mnie czeka w przyszłości - najpierw muszę sprawdzić czy to dla mnie :) )
Katalog Marzeń
- lot balonem
Katalog Marzeń
- wizyta w Energylandii
Katalog Marzeń
- wizyta w parku trampolin
Katalog Marzeń

- odpoczynek w domku na wodzie
Katalog Marzeń
- jazda Monster Truckiem
Katalog Marzeń
- wizyta w parku linowym
Katalog Marzeń

Są też takie, które są znacznie trudniejsze do realizacji, ale ich nawet nie widzę jako światełko w tunelu, na realizacje w przeciągu co najmniej 5 najbliższych lat :) Marzyć jednak można, a nawet trzeba, aby ten życiowy cel podtrzymywał, kiedy przychodzi rezygnacja i poddanie się.
Kiedy tworzy się coś swojego jak ja, w wielu dziedzinach życia, to dostrzega się nie tylko to w czym warto być, a z czego zrezygnować, ale także człowiek chce się poddać setki razy. Gdyby nie marzenia, zapewne nie chciałoby się często wstać rano z łóżka :)

Dlatego oto moje marzenia, które chciałabym zrealizować w tym roku - kto wie, może się uda :)  
A jakie Wy marzenie planujecie zrealizować w tym roku?

@chcetoprzezyc #chcętoprzeżyć

Komentarze