pomadka Lovely w odkręcanej kredce


Uwielbiam maj! Mimo, że ten nie jest dla mnie łaskawy i raczej nie bardzo chce mi się śmiać pełną piersią, to za to mam wiele powodów do poprawy nastroju :)

A jak każdy wie, najlepszymi elementami do poprawy nastroju są zakupy! Zakupy kosmetyczne i ubraniowe :)
W maju zatem przeszłam się na zakupy, by ten swój nastrój nieco podnieść. Ostatnio pokazywałam Wam nowy lakier do paznokci, więc na półce marki Lovely, dojrzałam także całkiem ciekawą w kolorze pomadkę Color Wear Long Lasting Lipstic, czyli pomadkę do ust z formułą długotrwałą o intensywnym kolorze. Wybrany przeze mnie kolor ma numerek 2.

Pierwszy raz zakupiłam tego typu pomadkę w kredce, której się nie temperuje, ale rozkręca srebrną końcówką. Aplikowanie jest zatem bardzo łatwe i wygodne, a nieduża wielkość mieści się do każdej, nawet maleńkiej torebki.

Uwielbiam szminki i lubię testować nowe. Obecną markę rzadko wybieram, ale stwierdziłam, że coś do mnie wyjątkowo przemawia w obecnym wyborze i jeżeli tak wygodnej pomadki nie zakupię, to później będę żałować. Naprawdę jestem zadowolona i zapewne sięgnę jeszcze po jakiś inny kolor. Planuje bowiem przetestować różne marki i zrobić sobie zestawienie pomadek w różnych kolorkach.

Któraś z Was też taką pomadkę miała okazję zakupić? Jak wrażenia?


Komentarze

  1. Miałam tą pomadkę, ale nie pamiętam już w jakim odcieniu, miło ja wspominam. :)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza