Przegląd jesiennych płaszczy do 150,00 zł


Wrzesień to czas przeplatania się lata z jesienią, a więc i chłodniejszych dni. Chcąc poszukiwać płaszcza idealnego dla siebie, zauważyłam, że płaszcze do 150,00 zł są często ciekawsze wizualnie niż te powyżej 300,00 zł.

Dzisiaj prezentuje małe zestawienie kolorów i krojów, jakie w 2019 roku można znaleźć na rynku.  Mi one bardzo odpowiadają, nie tylko na kroje, ale przede wszystkim na kolory.
Kto mnie obserwuje, ten wie, że w ostatnich latach nosiłam szary płaszcz. Mam jednak tak serdecznie dosyć szarości o każdej porze roku i dominacje tego koloru nie tylko w ubiorze, ale także we wnętrzach, że sama postanowiłam w kolorze szarym mieć ewentualnie tylko buty czy torebki. W ten sezon i rok stawiam na kolory i wymieniając wszystkie ubrania w szafie - co jest u mnie koniecznością, bo zmieniła mi się sylwetka - mam zamiar pozbyć się wszystkiego co czarne i ograniczyć to co szare do minimum.

Zobaczcie zatem jakie płaszcze można zakupić w tym sezonie. Jasne, pastelowe, ale też wyraźne w kolorystyce, sportowe i eleganckie. Jesień w takich barwach będzie na pewno przyjemniejsza niż ta pełna szarości.
Oto co udało mi się znaleźć do 150,00zł. Większość płaszczy dostępna jest w sklepie bysisi i top secretA jakie Wy okrycia wierzchnie planujecie w tym roku?

Komentarze

POPULARNE POSTY

efekty ćwiczeń z Ewą Chodakowską po 3 tygodniach

dlaczego zaczęłam traktować ludzi z wzajemnością?

Efekty ćwiczeń - porównanie pierwsze - po miesiącu

Kiedy nie ma z kim porozmawiać

Biotyna, czyli jak zaczęłam inaczej ratować włosy?

Tusz bez efektu PANDY ;) - idealny przyjaciel soczewek (haul zakupowy)

Jedziesz na See Bloggers? Co zabrać?

nowe ciało - nowa niewidoczna bielizna - czyli jak spełniam swoje modowe marzenia

mapa marzeń - jak ją zrobić?

Garnier fructis - szybki ratunek dla kręconych włosów