Mój pierwszy darmowy e-book - Od czego zacząć zmiany?

Już jest - mój pierwszy darmowy e-book dla Was pt. "Od czego zacząć zmiany?"

Sytuacje w tym miesiącu jakie mnie spotkały pokazały, że mimo swojej działalności dałam się znowu wciągnąć pod pręgierz pracowania pod innymi. Oczywiście dużo osób uzna, że to nie jest złe rozwiązanie. Ja też nie uznaje tego za coś złego - zawsze są jakieś zlecenia, czasami jest ich nawet znacznie więcej niż te swoje. W tym tylko rzecz, że pracując pod inną marką nie ma się czasu na rozwijanie swojej i nic nie dają te zarobione u innych chwilowe pieniądze.
Przerabiałam pracę pod inną marką przez kilka lat nie mogąc w pełni rozwijać swojej i kiedy znowu zaczynam być w takiej sytuacji, to chce uciekać jak najdalej.

Pierwszy E-book - Od czego zacząć zmiany jest rozpoczęciem całego cyklu odpłatnych e-booków, z których mam nadzieję skorzystacie. W każdym e-booku dowiecie się jak wyglądała moja historia, która rozpoczęła proces zmian i kolejnych wydarzeń w moim życiu.

Pierwszy e-book możecie pobrać TUTAJ lub po prostu naciskając na zdjęcie e-booka.

Mam nadzieję, że przybliży Was to nie tylko do własnych zmian, ale poznacie także mnie nieco bliżej i zobaczycie, że na moim miejscu pewnie nie jedna osoba już dawno by się poddała.

Dajcie znać, kto miał możliwość przeczytać.

Komentarze