Od czego zacząć zmiany w życiu?


Wiele osób zadaje sobie to pytanie, a niewiele zna na nie odpowiedź.
Odpowiedzieć mogą jedynie osoby, które faktycznie dokonują zmian w życiu (szczególnie swoim, a nie innych), i mogą powiedzieć co się sprawdza, a co nie.
Osoby, których zmiany są tak znaczące, że przewróciły całe życie do góry nogami.
Osoby, które nie poddają się w tych zmianach.

Należę do wszystkich tych grup i gdybym miała podliczyć ilość zmian w swoim życiu to łatwiej byłoby mi policzyć ilość rzeczy, które się nie zmieniły. To co się nie zmieniło - to moje marzenia. Reszta uległa zmianie diametralnie, bo wcześniejsze moje życie odciągało mnie od moich marzeń, a nie do nich przyciągało.

Dzisiaj ten post nie da Wam konkretnej odpowiedzi, bo chce zachęcić Was do zostania na dłużej. Każdy kto zapisze się do mojego newslettera otrzyma darmowy e-book, ze sprawdzoną listą "Od czego zacząć zmiany w życiu". Jest to jeden z kolejnych cykli tematycznych jakie dla Was przygotowuje i bardzo, ale to bardzo chciałabym zdążyć z przygotowaniem wszystkiego do grudnia. W grudniu (mam nadzieję), będziecie mogli zakupić ebooki, audibooki lub wideo, które zainspirują Was i podpowiedzą jak to życie zmienić w Nowym Roku.

Cykle tematyczne przedstawię Wam pod koniec listopada lub na początku grudnia.

Kto będzie mógł skorzystać z konkretnych cykli?

Wydaje mi się, że każdy, kto jest albo w najgorszym momencie swojego życia, albo w najlepszym, ale to życie stoi w miejscu i marzenia, i tak się nie spełniają, bo ilość pracy jest tak duża, że ciężko wepchnąć w to jeszcze marzenia.
Zapraszam Was zatem do zapisów. Mam nadzieję, że będziecie ze mną, i trochę Wam pomogę. Metody są 100% sprawdzone :)

Komentarze