Biżuteria do zimowych stylizacji


Zimowe stylizacje pozwalają na wiele dodatków. Można dobierać je pod względem okazji, stylu ubrania, ale także ze względu na ich oryginalność i wizualność. Dzisiaj chce Wam pokazać bardzo pomysłowe i oryginalne elementy biżuterii, które tej zimy będą świetnie prezentować się w zimowych stylizacjach.

Biżuteria w kształcie świata, mapy, samolot przypominający o podróżach, naszyjniki w stylu Boho, naszyjniki w kształcie gwiazd - wszystko idealnie pasujące do rozpoczynającego się Nowego Roku, który właśnie zaczyna się zimą.
Biżuterie można dopasować do stylizacji w bieli, szarościach, srebrze, złocie, ale również jako akcent w kolorowych stylizacjach - miodowych, beżowych, khaki, granacie, brązach, czerwieni i odcieniach pokrewnych oraz  pastelach. Możliwości są ogromne. Czasami wydaje się, że nie do każdego zimowego swetra (jak np. golf), będzie można dobrać odpowiednią biżuterię. Ja uważam, że nie ma w tym żadnych przeszkód. Wystarczy założyć ją na sweter lub dobrać większe pod względu rozmiarów kolczyki, i stylizacja jest w pełni uzupełniona dodatkowymi akcesoriami biżuteryjnymi.

Nie wyobrażam sobie życia bez biżuterii. Jak wychodzę z domu bez kolczyków, to czuje się, jakbym zapomniała czegoś ubrać. Jak zapominam ulubionego pierścionka, to mam wrażenie, jakbym cały czas miała go na palcu - tak bardzo jestem do niego przywiązana. 
Bez jakiej biżuterii Wy nie wyobrażacie sobie życia? Nosicie biżuterię na co dzień?

Zobaczcie moje propozycje na biżuterie do zimowych stylizacji.
Dajcie znać w komentarzu, na którą biżuterię Wy byście się zdecydowali.Komentarze