Jakie kosmetyki wybrać na prezent? - zestawy


Już tylko miesiąc pozostał do Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku, na obu swoich blogach, pokazuje wiele pomysłów na prezenty pod choinkę, ponieważ we wcześniejszych latach nigdy nie starczyło mi już na to czasu. Propozycje są na blogach dlatego że zawsze sama mam kłopot co kupić rodzinie, bo mają zupełnie inne gusty niż ja i mają zupełnie inne podejście do życia niż ja, przez co prezenty ode mnie nigdy im nie pasują.

Dlatego gdyby kupowała to co ja uznaje, że im się przyda, od razu wiem, że te rzeczy nie będą dla nich zadowalające, ale jak mój wybór będzie pokierowany bestsellerami, czy świetnymi propozycjami dostępnymi w sklepach, to po prostu wybieram to co jest w danym momencie modne.

Często jednak mój wybór ukierunkowany jest na zestawy kosmetyczne. Co roku mam do zrobienia  tylko dwa prezenty, i to dla osób, które nigdy nie są zadowolone z otrzymanych podarunków, więc wychodzę z założenia, że kosmetyki przydadzą się każdemu, a już kobiety zawsze wiedzą, jak je dobrze wykorzystać. 
Stąd też dzisiaj prezentuje Wam te, z których sama chce skorzystać w tym roku wybierając je jako prezenty pod choinkę. Może komuś z Was też posłużą jako dobry wybór na prezent.

Moje wyszukane propozycje świątecznych prezentów kosmetycznych:


Komentarze

POPULARNE POSTY

efekty ćwiczeń z Ewą Chodakowską po 3 tygodniach

dlaczego zaczęłam traktować ludzi z wzajemnością?

Efekty ćwiczeń - porównanie pierwsze - po miesiącu

Kiedy nie ma z kim porozmawiać

Biotyna, czyli jak zaczęłam inaczej ratować włosy?

Tusz bez efektu PANDY ;) - idealny przyjaciel soczewek (haul zakupowy)

Jedziesz na See Bloggers? Co zabrać?

nowe ciało - nowa niewidoczna bielizna - czyli jak spełniam swoje modowe marzenia

mapa marzeń - jak ją zrobić?

Garnier fructis - szybki ratunek dla kręconych włosów