Rusza sklep Rok Dla Siebie!


Nareszcie mogę Wam to powiedzieć! :)

Audiobooki i filmy będą w sprzedaży dopiero po mojej przeprowadzce, czyli w nowym roku, ponieważ potrzebuję mieć ciszę i spokój przy nagrywaniu, a w tej chwili nie mam takiego miejsca.
Długo pracowałam nad e-bookami i jeszcze będzie pojawiać się ich więcej, ale sklep już działa i będzie się rozwijać wraz z marką osobistą Projektanteczka i blogiem Rok Dla Siebie, abyście mieli miejsce, gdzie moje produkty będą dostępne dla wszystkich.

Jeżeli mnie czytacie, to wiecie, że możecie pobrać darmowego e-booka, aby wiedzieć po co kupić te produkty odpłatne. Darmowy e-book opowiada moją historię i przybliża Was nie tylko do mnie, ale i do tego, dlaczego chcę podzielić się z Wami wiedzą na temat doświadczeń jakie zebrałam w swoim życiu.

Jeżeli będziecie mieć jakiekolwiek pytania w kwestii zakupu produktów, śmiało możecie do mnie pisać. Znajdziecie mnie na blogu, youtubie, instagramie i facebooku.
Pamiętajcie tylko, że poza swoją marką zajmuje się jeszcze 8 swoimi firmami, więc dajcie znać w jakiej kwestii do mnie piszecie :) Kiedy już będę mogła oddać większość prac z innych marek swoim pracownikom, wtedy nie będę miała aż tak dużo na głowie. Ale na tą chwilę wszystko buduje na tyle, by móc być z Wami głównie przy swojej marce osobistej jaką jest Projektanteczka i Rok Dla Siebie.

Dajcie znać w komentarzu, który temat Was zainteresował najbardziej.

Komentarze